22 kwietnia 2026, 23:34
LKS BOGMAR/WOMIX Ostromecko zwycięzcą XXVII edycji ŚWIAT GSM Superligi ALSM!
Po raz drugi (po sześciu latach) w tych rozgrywkach nasz zespół zdobył tytuł najlepszej drużyny sezonu.
W ostatnim meczu przegrał u siebie z wiceliderem zespołem Ivy Technology Bydgoszcz 3:2 (22:25; 25:22; 20:25; 25:20; 15:12). Była to jedyna porażka naszego zespołu w tym sezonie. Już przed tym meczem końcowa kolejność w tabeli była znana, ale walka toczyła się do samego końca o komplet zwycięstw zespołu z Ostromecka w ramach tych rozgrywek.
W sezonie 2025/26 zespół z Ostromecka rozegrał 24 mecze i zdobył 68pkt wygrywając 23 mecze i 1 przegrywając. Na podium stanęły następujące zespoły: LKS BOGMAR/WOMIX Ostrmecko – zwycięzca ligi; Ivy Technology Bydgoszcz – drugie miejsce; Orzeł Bydgoszcz – trzecie miejsce.
Szczegóły, tabela oraz wyniki wszystkich spotkań na stronie internetowej:
www.als.bydgoszcz.pl.
LKS BOGMAR/WOMIX Ostromecko grał w następującym składzie: Tomasz Westfalewski, Łukasz Śliwiński, Artur Hoffmann, Kuba Hoffmann, Miłosz Płomiński, Błażej Płomiński, Paweł Śliwiński, Tomasz Tomaszewski, Waldemar Karwowski, Adam Kapeliński, Przemysław Kierys, Wojciech Simiński, Marcin Kocik, Martino Volpini, Jarosław Sztubecki, Maciej Prus, Kamil Sobociński, Paweł Kroll, Paweł Malankowski, Piotr Andersohn oraz Arkadiusz Grubich.