Otwarte Mistrzostwa Ostromecka w Trójkach Siatkarskich 2011

12 maja, 2011 | Naczelny | Aktualności, Siatkówka

III Otwarte Mistrzostwa Ostromecka w Trójach Siatkarskich przeszły już do historii. W turnieju wzięły udział 4 zespoły żeńskie 14 zespołów męskich. Cieszy fakt, że zespoły przyjechały z wielu różnych miejscowości, tj. m.in. z Bydgoszczy, Torunia, Sicienka, Cekcyna, Solca Kujawskiego, Unisławia, Nakla, Osia. Wszyscy uczestnicy zgodziliby się na pewno ze stwierdzeniem, że zawody obfitowały w wiele ciekawych i zażartych pojedynków, a na medalowych miejscach uplasowały się drużyny najlepiej tego dnia dysponowane.

Wśród kobiety triumfował zespół Horabik Orzeł Lejdis Bydgoszcz (Daria Bethke, Eliza Mazurkiewicz, Anna Mazurkiewicz) przed zespołem Toruń. Trzecie miejsce zajęły Orły (Orły: Zuzanna Gapińska, Katarzyna Narkowicz, Patrycja Dębicka). Tuż za podium znalazł się zespół Salwa Sicienko (Kamila Kłosińska, Anna Michałek, Justyna Singer, Urszula Pryłowska).

Kolejność wśród mężczyzn:

1. Grom Osie: Tomasz Wołoszuk, Piotr Gabrych, Patryk Ośmieła
2. Farbar Szubin: Michał Ryska, Bartosz Konieczny, Jakub Rohnka
3. KOP: Kuba Pietrykowski, Olek Bieńkowski, Piotr Kołtuński
4. Dzikie Bicze: Tomek Piniarski, Mariusz Rybiński, Mariusz Grochala, Westfalewski Tomasz
5-6. CIS Cekcyn: Michał Górecki, Bartosz Połowczyk, Karol Wysokiński, Miedzyniaki: Paweł Kroll, Tomek Tomaszewski,
7-8. Blantmeni: Darek Kordziński, Paweł Kozłowski, Paweł Ciechanowski, Desperaci z Bogmaru: Marcin Karbownik, Łukasz Szempliński, Jacek Siewaszewicz, Artur Hoffmann
9-11. Bogmar Ostromecko: Łukasz śliwiński, Wojciech święcicki, Daniel Gill, Dajcie Nam Wygrać: Miłosz Płomiński, Tomasz Bonisławski, Mateusz Kazmierczak, Błękitna Strzała: Adam Nowakowski, Mariusz Okraszewski, Jarosław Schwarz
12-14. Solec Kujawski: Marek Makowiecki, Fabian Chromiński, Łukasz Kiljański, Eko-gaz: Grzegorz Ceglarski, Piotr Kosowski, Andrzej Ponicki, Remigiusz Zdunek, Bogmar II Ostromecko: Mateusz Sobociński, Marcin Kawalec, Mikołaj Grabowski, Szymon Topczyński.

Wszystkich zapraszamy za rok


 

© LKS Ostromecko