Wyniki XXXII biegu ulicznego z Dąbrowy Chełmińskiej do Ostromecka

  7 października 2019, 15:41  


Galeria zdjęć »

W dniu 6 października 2019r. odbył się 32 bieg uliczny z Dąbrowy Chełmińskiej do Ostromecka oraz biegi dla dzieci, które były zorganizowane jako impreza towarzysząca.

Bieg główny ukończył 208 osób w tym 66 osób z gminy Dabrowa Chełmińska. Zwyciężył zawodnik naszego klubu Bartosz Kotłowski z czasem 23:55 drugi był Piotr Frydrychowski z Kleczewa i trzeci Przemysław Ratajczyk z Bydgoszczy. Wśród kobiet najszybszą była Marta Szenk z Bydgoszczy, drugie miejsce zajęła mieszkanka naszej gminy Beata Jarocka i trzecia była Sylwia Nawrocka z Inowrocławia.
Oprócz kategorii open nagrody były przyznawane w kategoriach wiekowych oraz kategoria mieszkańców gminy
W kategorii gminnej wśród mężczyzn zwyciężył Bartosz Kotłowski przed Krzysztofem Reteckim i Łukaszem Śliwińskim. Wśród kobiet tryumfowała Beata Jarocka przed Anną Gandziarowską i Marią Kraska.
Dodatkowo zostały wręczone nagrody ufundowane przez sponsorów.

Szczególne podziękowania sponsorom i ofiarodawcą

Organizatorami imprezy byli:
LKS OSTROMECKO; Zespól Szkól w Ostromecku; Urząd Gminy w Dąbrowie Chełmińskiej.

Sponsorzy:
BOGMAR Sp. z o. o.; GUMSTAL; MAT-BUD Materiały Budowlane; Gmina Dabrowa Chełmińska; Komplex Meble; Zakład Usług Komunalnych Pilarski; El-dar Sp. z o. o.; METALKAS; SOLANO; 4Move Wody Mineralne Ostromecko; ENProtect Kamil Sobociński; Krzysztof Retecki; BIMs Plus hurtowania instalacyjna; Meralliance w Dąbrowie Chełminskiej; Inżynieria Drogowa Wojciech Burchardt; WOMIX Wiesław Oździński; Piekarnia Cukiernia STAN-MAR Czarże; ADAMEX Adam Wołoch BRUKMAX Radosław Stachowicz; JMR Sp. z o. o.; MBM Group Mateusz Karbownik; Maratony Polskie; Bezpieczny Operator Paweł Sosiński; Bank Spółdzielczy oddział w Dąbrowie Chełmińskiej; BMJ EQUIP Mariusz Śliwiński; Zespól Szkól w Ostromecku;

Dziękując wszystkim za udział zapraszamy w przyszłym roku na kolejne zawody.

Wyniki XXXII biegu ulicznego z Dąbrowy Chełmińskiej do Ostromeca