Wyniki XXXI biegu ulicznego z Dąbrowy Chełmińskiej do Ostromecka

8 października, 2018 | Naczelny | Aktualności, Lekkoatletyka

W dniu 7 października 2018r. odbył się 31 bieg uliczny z Dąbrowy Chełmińskiej do Ostromecka oraz biegi dla dzieci, które były zorganizowane jako impreza towarzysząca.
W biegach dla dzieci udział wzięło 69 osób.
Bieg główny ukończył 193 osób w tym 69 osób z gminy Dabrowa Chełmińska. Zwyciężył David Metto z Keni, drugi był Bartosz Kotłowski z Ostromecka i trzeci Łukasz Skiba z Bydgoszczy. Wśród kobiet najszybszą była Aleksandra Brzezińska (trzecia wśród wszystkich uczestników), drugie miejsce zajęła Katarzyna Kowalska i trzecia była Marta Szenk.
Oprócz kategorii open nagrody były przyznawane w kategoriach wiekowych oraz kategoria mieszkańców gminy
W kategorii gminnej wśród mężczyzn zwyciężył Bartosz Kotłowski przed Krzysztofem Reteckim i Sebastianem Wilińskim. Wśród kobiet tryumfowała Beata Jarocka przed Anną Gandziarowską i Martą Górecką
Dodatkowo zostały wręczone nagrody ufundowane przez sponsorów.

Szczególne podziękowania sponsorom i ofiarodawcą

Organizatorami imprezy byli:
LKS OSTROMECKO; Zespól Szkól w Ostromecku; Urząd Gminy w Dąbrowie Chełmińskiej; Gminny Ośrodek Kultury i Sportu.

Sponsorzy:
BOGMAR Sp. z o. o.; MAT-BUD Materiały Budowlane; GUMSTAL; Gmina Dabrowa Chełmińska; Gminny Ośrodek Kultury i Sportu; Komplex Meble; BIMs Plus hurtowania instalacyjna; Meralliance w Dąbrowie Chełmińskiej; Gminna Przychodnia w Dąbrowie Chełmińskiej; Wulkanizacja Kubas w Dąbrowie Chełmińskiej; Inżynieria Drogowa Wojciech Burchardt; WOMIX Wiesław Oździński; Piekarnia Cukiernia STAN-MAR Czarże; ADAMEX Adam Wołoch BRUKMAX Radosław Stachowicz; Przedsiębiorstwo Budowlane RÓŻAŃSCY; MBM Group; Maratony Polskie; Bezpieczny Operator Paweł Sosiński; Bank Spółdzielczy oddział w Dąbrowie Chełmińskiej; T5E Tworzywa Sztuczne; BMJ EQUIP Mariusz Śliwiński; WojtSerw; Zespól Szkól w Ostromecku;

Dziękując wszystkim za udział zapraszamy w przyszłym roku na kolejne zawody

Wyniki biegu XXXI BIEG ULICZNY DĄBROWA CHEŁMIуSKA – OSTROMECKO

Wyniki biegów dla dzieci


 

© LKS Ostromecko