LKS BOGMAR/WOMIX Ostromecko zwycięzcą ALSM

5 maja, 2018 | Naczelny | Aktualności

LKS BOGMAR/WOMIX Ostromecko zwycięzcą XIX edycji Autonomicznej Ligi Siatkówki Mężczyzn!

Po raz pierwszy w tych rozgrywkach nasz zespół zdobył tytuł najlepszej drużyny sezonu.
W ostatnim meczu pokonał na wyjeździe zespół Ekonomik Bydgoszcz 3:2 (16:25;25:20; 19:25; 25:19; 16:14). Już po wygranym przez zespól z Ostromecka czwartym secie (stan meczu 2:2) wiadomo było, że LKS Ostromcko zostaje mistrzem XIX edycji tych rozgrywek wyprzedzając zespól z Janowca Wlkp. lepszym bilansem setów. Piaty set był niezwykle zacięty bo to zawodnicy z Bydgoszczy mieli piłkę meczową przy stanie 14:13, ale ostatnie zdanie należało do gości, którzy wygrali tego seta 16:14 i cały mecz stosunkiem setów 3:2 przypieczętowując ostatecznie zdobycie mistrzowskiego tytułu.
W sezonie 2017/18 zespół z Ostromecka rozegrał 22 mecze i zdobył 53pkt wygrywając 18 meczy i 4 przegrywając. Na podium stanęły również zespoły: Pałucka Drukarnia Opakowań/Orły Temidy Janowiec Wlkp. – drugie miejsce; FSKiP/WSG Bydgoszcz – trzecie miejsce.

Szczegóły, tabela oraz wyniki wszystkich spotkań na stronie internetowej: www.als.bydgoszcz.pl.
LKS BOGMAR/WOMIX Ostromecko grał w następującym składzie: Tomasz Westfalewski, Łukasz Śliwiński, Kamil Sobociński, Marcin Karbownik, Artur Hoffmann, Miłosz Płomiński, Paweł Śliwiński, Tomasz Tomaszewski, Paweł Kroll oraz Marta Kotarska.


 

© LKS Ostromecko